villasepeti.com Güvenilir Mi? : Kiralık Villa, Yazlık

Kiralık Villa, Yazlık arayanlar internet de bir çok siteden ilanlara bakabilir. Yaz tatilini daha kendine ait, daha sakin geçirmek isteyenler için en ideal tatil biçimlerinden biri, yazlık veya villa kiralamak.Tabi bunun için yeri belirlemek ve güvenilir bir yerden kiralama yapmak önemli.

Bu hususta bu konuda ziyaretçilerimize faydalı bir konu hazırlamaya karar verdik. Konumuz villasepeti.com Güvenilir Mi? . Kendi deneyimlerimizden yola çıkarak sizlere deneyimlerimizi aktaralım.

2017 yılında yaz tatilimizi otel yerine villa kiralayarak geçirmeye karar verdik. Özgür,sakin ve kendimize özel havuzu olan bir tatil planımızdı. Böylelikle otel kalabalığından,ortak kullanılan havuz ve yemek alanlarından kurtulmuş olacaktık.

Nitekim bu planlar doğrultusunda internet üzerinden bir çok siteyi,ilanı inceledik.Nihai kararda villa sepeti üzerinde durmaya başladık.

Kaş Gezilecek Yerler : Kaş’da Gezilecek En İyi 10 Yer

villasepeti.com Güvenilir Mi?

villa-sepeti

villa-sepeti

Villa Sepeti üzerinde bir çok bölge de kiralık villa bulunuyordu.Alanya, Altınoluk, Antalya, Belek, Bodrum, Çeşme Dalaman, Dalyan, Datça, Didim, Fethiye, Göcek, Gökova, Kalkan, Kaş, Kemer, Kuşadası, Marmaris vs.

Bölge seçimi olarak Kaş civarını merak etmemiz doğrultusunda, Kaş-Kalkan bölgesinden bir villa aramaya başladık.Ve en son kararımızla Kalkan da bir villa bulduk. 4 kişilik villa, Kalkan Üzümlü bölgesinde konumlanan özel havuzu tam korunaklı bir villaydı. Ardından villa sepeti üzerinden giriş ve çıkış tarihlerini seçerek Rezervasyon talep formunu doldurduk.Talep gönderildikten kısa bir süre sonra geri dönüş yapılıyor.

Ardından doldurmanız gereken evraklar mail adresinize gönderiliyor. Sözleşme,seyahat belgesi vs. Zaten bu işlemleri yapmanız için gerekli yönlendirmeleri yapıyorlar.Ödemenizin ardından da faturanız gönderiliyor.

Villa sahibi siz tatile gittiğinizde sizi karşılayarak eve yerleştiriyor. Her hangi bir sıkıntı oluşması durumunda iletişim kuracağınız adres villa sepeti. Hemen her konuyla ilgileniyorlar. Ev sahiplerininde hakkını teslim etmek lazım çok ilgililer.Sorunsuz bir tatil geçirmenizi sağlıyorlar.

Kiralık Villa Özellikleri

Tuttuğumuz villa, Kalkan Üzümlü bölgesinde özel havuzu olan tam korunaklı bir villaydı.Tam korunaklıdan kasıt villa’nın havuzu, bahçesi, hiç bir şekilde dışarıdan görünmüyor.Yani Muhafazakar aileler için çok ideal.İki katlı olan villa da, çocuk havuzu de bulunmaktaydı. Çocuklu aileler için çok önemli.İki adet yatak odası ve iki adet banyo bulunmaktaydı. Klima ve jakuzi yine villa da yer alıyordu.Salon, mutfak, banyo ve oturma bölümü villa içinde yer alan diğer alanlar.

Her sabah havuz temizliği yapılıyor. İnternet ve televizyon yine villada bulunan en can alıcı ikili. Market ve restorant ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılaya bilirsiniz.

Kısacası villa sepeti üzerinden kiraladığımız villa da, keyifli bir tatil geçirdik.Güvenilir bir site olduğunu söyleye bilirim. Deneyim sahibi birinden duymanız içinde konuyu sizlerle paylaşmak istedim.

Tatiliniz gönlünüzce olsun…

Yorum Yaz