İnstagram Gizli Beğenileri Görmek

İnstagram Beğenileri gizlemeye hazırlanıyor. Sosyal medya üzerinde haberleşen İnstagram Beğenileri gizlemeye yönelik ilk adımları atmaya hazırlanıyor. İnstagram Gizli Beğenileri Görmek …

İnstagram Beğenileri gizleyerek popülerlik rekabetini engellemeye çalışacak. İnstagram Beğenileri artık ziyaretçiler,takipçiler göremeyecek. Takipçiler bir paylaşımın ne kadar beğenildiğini göremese de, paylaşımı yapan kişiler mesajının ne kadar beğenildiğini görebilecek.

İnstagram Beğenileri gizleme ile neyi hedefliyor ? diye sorabilirsiniz. Amaç popülerlik rekabetini engellemeye çalışmak. Kanada da denemeler bu hafta sonu itibariyle başlayacak. Çok kısa bir süre içinde tüm ülkeleri kapsaması bekleniyor. Bakalım bu gelişmeler sosyal medya üzerinde nasıl yankı bulacak.

İnstagram üzerinde abuk subuk paylaşımlarla popüler olmuş tipler (fenomen) denilen şahsiyetler, instagramın beğeni gizleme özelliği ile bakalım popülerliklerini kaybedecekler mi?

instagram-gizli-begenileri-gormek

instagram-gizli-begenileri-gormek

İnstagram Gizli Beğenileri Görmek

Bu başlığı neden attım yanıtına gelince. Kullanıcı mesajının kaç kere beğenildiğini görebilecek. Ekran görüntüsü alıp kaç kez beğenildiğini paylaşması zor olmayacaktır. Popülerlikle rekabet konusu yüksek kazanç sağlayan (reklam,tanıtım vb.) alımlarla yapan sayfa veya kişiler ise bu sefer takipçi sayısı yüksek olan sayfa ve kişiler öne çıkacaktır.

İnstagram Gizli Beğenileri Görmek konumuzun sonuna geldik. Spotify Premium Hesaplar Bedava – Ücretsiz (GÜNCEL) konumuzuda okumanızı tavsiye ederek, konuyu güncellemeye, gelişmeleri takip etmeye devam edeceğim.

Yorum Yaz